Toompuiestee 37, 10133 Tallinn

Ühistransport

Go Bus on suurim avalike liinide teenindaja Eestis. Ettevõttel on mugavaim, värskeim ja tehniliselt võimekaim bussipark. Meie professionaalsed ja sõbralikud bussijuhid teenindavad reisijaid igapäevaselt erinevates Eesti linnades, maakondades ning maakondade vahelistel kaugliinidel. Töötame iga päev selle nimel, et meie pakutav avaliku liiniveo lahendus oleks kõige säästlikum. Meie tellimusvedusid kiidetakse nii kodus kui Skandinaavias. Sõidutame Eestit külastavaid riigijuhte ja kroonitud päid, ettevõtjaid, muusikuid, näitlejaid, sportlasi, turiste ja kõiki teisi, kes hindavad laitmatut bussisõitu.

Go Taksopark pakub taksoteenust Tartus ja Pärnus. Lahendame organisatsioonide töötajate transporti öisel ajal, linnast välja või varahommikuks soovitud sihtkohta.

Go Oil varustab transpordi- ja teisi ettevõtteid kütusega, tegeledes nii  jae- kui hulgimüügiga.

Go Autokool õpetab erinevate kategooriate mootorsõidukijuhte, pakkudes ka täiendkoolitust. Koolituse aluseks on mootorsõidukijuhi ettevalmistamise riiklikud õppekavad. Meie eesmärgiks on õpetada oma õpilasi ohutult ja teisi liiklejaid arvestavalt liiklema ja läbi oma õpilaste tõsta ka üldist liikluskultuuri.