Toompuiestee 37, 10133 Tallinn

Kinnisvara

Go Property on enam kui 15 aastase kogemusega kinnisvarahalduse ja –valitsemise ettevõte, mis haldab ja arendab peamiselt Go Groupile kuuluvat kinnisvara, kuid väärtustab samaväärselt kõiki teisi kliente. Peamiselt Tallinnas ja Tartus aga ka Pärnus ja Rakveres asuvad bürood, teenindus- ja tootmispinnad, laod ja remonditöökojad, mille juurde pakume mitmekesist tugiteenuste võrku.

Kevadel 2017 valmis Tallinnas aadressil Ilmarise 3 asuv kortermaja arenduse pilootprojekt. 18 korterist koosnev B-energiaklassi majadekompleks asub Pääsküla raba kaitseala kõrval, mis on vaikne ja rahulik elukeskkond. Samas on kõik eluks vajalik vaid jalutuskäigu kaugusel.

Balti jaama ootepaviljon on 2017. aasta alguses täielikult renoveeritud „loo, mida tahad“ stiilis sündmuspaik kesklinnas, kus on võimalik korraldada kõike alates firmapeost ja kontserdist kuni pulmani. Paviljon mahutab mõnusalt pidutsema kuni 500 inimest, olemas on kõik vajalik infra ja teenused meeldejääva sündmuse korraldamiseks. Hetkel on paviljon pikaaegse rentniku käes, kuid anname kindlasti teada, kui see vabaneb.