Toompuiestee 37, 10133 Tallinn

Teenused

Transport

Meid inspireerib liikumine. Kindel, sujuv, täpne ja jõukohase hinnaga, unustamata sealjuures keskkonnasäästlikku mõtteviisi. Transpordi alal tegutseme kahel suunal – reisijate- ja kaubavedu. Reisijaid veame bussi, rongi ja taksoga. Kaubavedu teostame nii raudteel kui maanteel, olles lisaks ka usaldusväärne ekspedeerimisteenuse partner. Lisaväärtust loome bussi- ja autojuhte koolitades.

Turism

Meie eesmärk on muuta maailma ja Eesti avastamine kõigile mugavaks ja jõukohaseks. Majutus hubases hotellis, täisteenust pakkuv reisibüroo ja mugav bussisõit on meie turismialased kompetentsid. Me aitame iga päev reisida ja liikuda tuhandetel inimestel.

Kinnisvara

Kinnisvara omamine tähendab lisaks privileegile ka vastutust sellega pidevalt tegeleda. Hoolivus linnapildi eest ja eesmärk pakkuda parimaid lahendusi nii oma kontserni sisestele kui ka välistele klientidele üle Eesti on põhimõtted, mida me igapäevaselt järgime.

Inseneeria

Meil on teadmised ja oskused erinevate insener-tehniliste ülesannete määratlemiseks ja lahendamiseks. Meie projektid on majanduslikult põhjendatud, keskkonnasäästlikud, turvalised ja kvaliteetsed. Side- ja IT lahenduste, transpordimasinate ehitus, remont, hooldus, moderniseerimine ja renoveerimine ning raudteetaristu renoveerimine ja ehitus on kokku väga mitmekülgne teenuste kompleks.