Toompuiestee 37, 10133 Tallinn

Teenused

Ühistransport

Meid inspireerib liikumine. Kindel, sujuv, täpne ja jõukohase hinnaga, unustamata sealjuures keskkonnasäästlikku mõtteviisi. Meie kontserni kuulub Eesti suurim avalike liinide teenindaja Go Bus. Pärnus ja Tartus osutab taksoteenus Go Takso. Lisaväärtust loome bussi- ja autojuhte koolitades Go Autokoolis. Kütusega varustab transpordi- ja teisi ettevõtteid Go Oil, tegeledes nii hulgi kui ka jaemüügiga.

Raudtee

Raudteevaldkonnas on meil on lai kogemus ning suudame pakkuda väga mitmekülgset teenuste kompleksi. Kontserni kuulub Eesti suurim rööbastee ehitaja Go Track, raudteel vedusid teostav Go Rail, kel on ühtlasi pikaajaline raudteeveeremi remondi- ja hoolduskogemus ning Eesti edelaosas raudteed valdav Edelaraudtee. Usaldusväärset ekspedeerimisteenust raudteel teostab Go Forward. Tegutseme majanduslikult põhjendatult, keskkonnasäästlikult, turvaliselt ja kvaliteetselt.

Riigikaitse

Militaarsuunal on meil au anda panus Eesti Kaitseväe võimekuse edendamisse. Meie masinaehitaja Go Craft täidab ajalooliselt kõige suuremahulisemat riiklikku tellimust Eesti kaitsetööstusele, milleks on toetussoomukite CV90 ümberehitus kaheksaks erinevaks modifikatsiooniks ning ehitame ümber liikursuurtükid K9. Ühtlasi tagame elukaaretoetuse järgnevatel aastatel. Töid teostame Eesti esimeses ja ainsas eraomandis olevas sõjarelvade remondi- ja tootmishallis, mis vastab kõikidele relvaseadusest tulenevatele nõuetele.

Kinnisvara

Kinnisvara omamine tähendab lisaks privileegile ka vastutust sellega pidevalt tegeleda. Meie kontserni kuuluvad näiteks sellised olulised objektid nagu Balti jaam, Rävala 8 hoone ning Eesti esimene eraomandis olev sõjarelvade käitlemishoone. Hoolivus linnapildi eest ja eesmärk pakkuda parimaid lahendusi nii oma kontserni sisestele kui ka välistele klientidele üle Eesti on põhimõtted, mida järgib igapäevaselt meie kinnisvara haldus- ja valdusettevõte Go Property. IT- ja sidelahendustega kindlustab hallatavad objektid Go Wire.

Turism

Meie eesmärk on muuta maailma ja Eesti avastamine kõigile mugavaks ja jõukohaseks. Majutus hubases hotellis ja täisteenust pakkuv reisibüroo on meie turismialased kompetentsid. Iga päev aitab tuhandetel inimestel reisida Go Travel ning majutusteenust pakub Go Hotel Shnelli.