Toompuiestee 37, 10133 Tallinn

Turism

Go Travel on juba üle 30 aasta hoolitsenud nii ärireisijate kui ka lihtsalt mõnusa puhkuse otsijate eest. Ettevõte müüb kõigi Eesti suuremate reisikorraldajate puhkusereise, lennu- ja laevapileteid, majutust Eestis ja välismaal ning spaapakette. Aga korraldab ka ise erilisi, põhjaliku programmiga ja väikestes rühmades elamus- ja seiklusreise. Reisibüroo portfoolios on kõike ümbermaailmareisist alates ja rohkem kui 7000kilomeetrise Peking-Delhi maismaaretkega lõpetades.

Eestisse ja Baltimaadesse saabuvatele turistidele pakub Go Travel kõike vajalikku alates majutusest, ekskursioonidest ja giididest kuni lennu- ja laevapiletiteni välja. Kogenud siseturismi meeskond pakub terviklahendust alates ürituse või reisi disainist kuni keeruliste logistiliste detailideni olenemata sellest, kas osa võtab 5 või 555 inimest.

Go Hotel Shnelli on värskelt renoveeritud turistiklassi hotell Tallinna vanalinna, Balti jaama reisikeskuse, kireva Telliskivi loomelinnaku ja Balti jaama turu vahetus läheduses. Otse elamuste keskel. Reisid äriasjus, üksi või perega? Meie hubane hotell sobib peatuspaigaks kõigile, kes hindavad lahket teenindust, suurepärast asukohta ning taskukohast hinda. Pakume oma külalistele kolme mugavusklassi hotellitube ning laia valikut lisateenuseid, millest enamus on tasuta. Lisaks on hotellis suur seminariruum ning privaatsaun koos lounge-alaga.