Toompuiestee 37, 10133 Tallinn

Turism

Go Busil on Eesti mugavaim, värskeim ja tehniliselt võimekaim bussipark. Põhjalike kogemustega ja sõbralikud bussijuhid teenindavad reisijaid igapäevaselt erinevates Eesti linnades, maakondades ning maakondade vahelistel kaugliinidel. Töötame iga päev selle nimel, et meie pakutav avaliku liiniveo lahendus oleks kõige säästlikum. Meie tellimusvedusid kiidetakse nii kodus kui Skandinaavias. Me sõidutame Eestit külastavaid riigijuhte ja kroonitud päid, ettevõtjaid, muusikuid, näitlejaid, sportlasi, turiste ja kõiki teisi, kes hindavad laitmatut bussisõitu.

Go Travel müüb kõigi Eesti suuremate reisikorraldajate puhkusereise, lennu- ja laevapileteid, majutust Eestis ja välismaal ning spaapakette. Juba 30 aastat on meie reisikonsultandid hoolitsenud nii ärireisijate kui ka lihtsalt mõnusa puhkuse otsijate eest. Korraldame erilisi, põhjaliku programmiga ja väikestes rühmades elamus- ja seiklusreise. Mõtleme kastist välja – kui Eesti reisikorraldajate valik Sind ei rahulda, paneme Sulle kokku ka keerulisemaid reisiprogramme. Meie portfoolios on kõike ümbermaailmareisist alates ja rohkem kui 7000kilomeetrise Peking-Delhi maismaaretkega lõpetades.

Eestisse ja Baltimaadesse saabuvatele turistidele pakub Go Travel kõike vajalikku alates majutusest, ekskursioonidest ja giididest kuni lennu- ja laevapiletiteni välja. Meie kogenud siseturismi meeskond pakub terviklahendust alates ürituse või reisi disainist kuni keeruliste logistiliste detailideni olenemata sellest, kas osa võtab 5 või 555 inimest.

Go Hotel Shnelli on 2020. aastal renoveeritud turistiklassi hotell Tallinna vanalinna, Balti jaama reisikeskuse, kireva Telliskivi loomelinnaku ja Balti jaama turu vahetus läheduses. Reisid äriasjus, üksi või perega? Meie hubane hotell sobib peatuspaigaks kõigile, kes hindavad lahket teenindust, suurepärast asukohta ning taskukohast hinda. Pakume oma külalistele kolme mugavusklassi hotellitube ning laia valikut lisateenuseid, millest enamus on tasuta. Lisaks on hotellis suur seminariruum ning privaatsaun koos lounge-alaga.

Go Taksopark pakub taksoteenust Tartus ja Pärnus. Lahendame organisatsioonide töötajate transporti öisel ajal, linnast välja või varahommikuks piirile.