Toompuiestee 37, 10133 Tallinn

Reisijate vedu

Go Busil on Eesti mugavaim, värskeim ja tehniliselt võimekaim bussipark. Põhjalike kogemustega ja sõbralikud bussijuhid teenindavad reisijaid igapäevaselt erinevates Eesti linnades, maakondades ning maakondade vahelistel kaugliinidel. Töötame iga päev selle nimel, et meie pakutav avaliku liiniveo lahendus oleks kõige säästlikum. Meie tellimusvedusid kiidetakse nii kodus kui Skandinaavias. Me sõidutame Eestit külastavaid riigijuhte ja kroonitud päid, ettevõtjaid, muusikuid, näitlejaid, sportlasi, turiste ja kõiki teisi, kes hindavad laitmatut bussisõitu.

Go Rail veab reisijaid rahvusvahelistel reisirongiliinidel ja müüb sõidupileteid kõikidele Baltimaade, SRÜ riikide ning nendega ühenduses olevate maade reisirongidele, sh ka Soome ja Venemaa vahelistele jätkureisidele.

Go Taksopark pakub taksoteenust Tartus ja Pärnus. Lisaks lahendame organisatsioonide töötajate transporti öisel ajal, linnast välja või varahommikuks piirile.

Go Autokoolis toimub nii bussi- kui autojuhtide ameti- ja täiendkoolitamine. Ühtlasi on autokool avatud kõigile, kes huvituvad mootorsõidukijuhi koolitusest erinevates kategooriates.