Uudised

Go Groupile omistati töötaja- ja peresõbralike ettevõtete märgise pronkstase!

Avaldatud 26.11.2020 kell 11:52

Sotsiaalminister Tanel Kiik ja rahvastikuminister Riina Solman andsid üle peresõbraliku tööandja märgised. Nende seast pälvis tänavu lõppmärgise 34 tööandjat, kes on läbinud keskmiselt kahe ja poole aasta pikkuse põhjaliku programmi, eesmärgiga muuta oma töökeskkond pere- ja töötajasõbralikumaks.  Go Groupile omistati pronkstase.

Balti jaam ja Eesti raudtee saavad 150!

Avaldatud 04.11.2020 kell 16:46

5. novembril saavad Eesti raudtee ja Balti jaam 150-aastaseks. Tähistame suurt juubelit raudteeparaadiga, mis toimub käsidresiinidel ning millest võtavad osa kõik suured raudtee-ettevõtted: Eesti Raudtee, Edelaraudtee, Elron, Operail, Go Rail ja Rail Baltic Estonia.

Go Travel avas uue ärisuuna: reisiraamatud veebis

Avaldatud 03.11.2020 kell 10:11

Go Travel avas uue ärisuuna, milleks on reisiraamatute müük veebikeskkonnas. Hetkel on võimalik e-poest ette tellida peatselt ilmuvat Maris ja Tiit Pruuli reisiraamatut „Jäine igatsus. Armastus Antartkika moodi“, kuid edaspidi on reisibürool plaanis valikut laiendada.

Go Track otsib oma meeskonda raudtee masinate operaatorit

Avaldatud 02.11.2020 kell 14:07

Raudtee masinate operaator juhib nutikate seadmete abil võimsat raudtee ehitamise tehnikat ning annab seeläbi panuse raudtee kvaliteedi tõstmisele ja üha suuremate kiiruste saavutamisele. Kandideeri juba täna, kui: • tunned huvi tehnika ja masinate vastu • saad hakkama lihtsama masinahooldusega • oled valmis kogenud spetsialistide kõrvalt usinasti õppima • oled paindlik…

Spaapakettide müük kasvas eelmise aastaga võrreldes kaks korda

Avaldatud 14.10.2020 kell 15:43

Eestlased eelistavad praegu puhkust veeta spaahotellides, mille pakettide müük kasvas eelmise aastaga võrreldes kaks korda, selgub Go Traveli pühapäeval lõppenud virtuaalse Osturalli statistikast. Populaarsemad spaapuhkuse sihtkohad on Saaremaa ja Põhja-Eesti rannik. 

Filmifestival jõuab Go Busi bussidesse

Avaldatud 02.10.2020 kell 09:17

Filmifestivali „Kino maale 2020“ raames linastub 5.-25. oktoobrini Go Busi bussides eriprogramm „Bussifilm – festival ratastel“, mille kavas on 13 lühifilmi Saksa ja Eesti filmiloojate loomingust.

Go Group otsib oma meeskonda hankespetsialisti

Avaldatud 07.09.2020 kell 15:28

AS Go Group põhineb kohalikul erakapitalil ning on investeerimis- ja tugiteenuseid pakkuv ettevõte. Go Groupi tegevuse neli põhisuunda on inseneeria, turism, kinnisvara ja transport. Meeskonda on oodatud hankespetsialist.