Toompuiestee 37, 10133 Tallinn

Go Groupi ettevõtted Soome turismimessil

Go Travel, Go Bus ja Go Hotel Shnelli osalevad ka sellel aastal Helsingi Messikeskuses toimuval turismimessil. Go Traveli jaoks on see järjestuselt tegelikult juba 16. aasta, kui messil oma teenuseid tutvustamas ja müümas käiakse, olemasolevaid kontakte värskendatakse ning uusi luuakse. Mess on osalevate riikide poolest Põhjamaade suurim, igal aastal on seda läbi aegade külastanud ca 60-80 000 inimest.

Go Traveli pikaajalise sissetuleva turismi ehk incoming suuna projektijuht Krista Astaśeva meenutab: “Aastal 2003 käisime Soomes messil esimest korda päris oma boksiga, toona veel reisifirma Cassandra nime all. Eesmärk oli müüa aktiivse puhkuse erinevaid võimalusi koostöös kanuu.ee portaaliga. Meil olid tehtud valmis presentatsioonid ja boksi seinal jooksis film, trükitud voldikud, tellitud toitlustus ja kutsutud külalised. Olime Helsingis messil kohal, kõik valmis sätitud ja äkki avastasime – voldikud oli jäänud maha Tallinnasse Koidula tn kontorisse! Voldikuid plaanisime jagada presentatsiooni ajal külalistele ja ilma nendeta oleks esitlus jäänud väga poolikuks. Toonane ettevõtte omanik Avo Meerits reageeris asjale väga operatiivselt ja saatis voldikud koos ühe reisikonsultandiga meile Helsingisse järgi lausa helikopteriga! Selline lugu esimesest messil käigust jääb eluks ajaks meelde”.

Kuigi viimane Statistikaameti tehtud uuring näitab, et aastal 2018 langes Eestit külastavate soome turistide arv lausa 13% võrra (hinnanguliselt 80 000 inimest), siis Krista Astaśeva sõnul on Soomes toimuval messil oluline osaleda, et olla pildis ja sealsetele partneritele näidata, et sa oled olemas ning sind saab usaldada.

Vaata Matkamessi infot siit