Ühinenud Depood otsib tehnikuid, elektrikke ja mehaanikuid

Avaldatud 04.05.2021 kell 09:57

Ühinenud Depoode peamiseks tegevusalaks veokite pealisehituste, eriotstarbeliste- ja militaarmasinate valmistamine, hooldus ning remont. Meie 4000 ruutmeetrine tootmispind asub Tallinnas. Koostöö kaitseväega on meid hiljuti viinud vägeva lepinguni, mille alusel remondime ja ehitame ümber järgmise kahe ja poole aasta jooksul üle 30 jalaväe toetussoomuki CV90. Seoses tööde mahu kasvuga otsime erinevatele…

Ühinenud Depood otsib elektrik-lukkseppa

Avaldatud 26.01.2021 kell 17:18

AS Ühinenud Depood on mitmekülgne masinaehitusega tegelev ettevõte, mis pakub erinevaid kompleksseid teenuseid. Omame kõrget insener-tehnilist kompetentsi ja pikaajalist kogemust projektide teostamisel raudteeveeremi hoolduse ja remondi, veoautode pealisehituste tootmise, ning raudteetranspordi valdkonnas.

Go Groupile omistati töötaja- ja peresõbralike ettevõtete märgise pronkstase!

Avaldatud 26.11.2020 kell 11:52

Sotsiaalminister Tanel Kiik ja rahvastikuminister Riina Solman andsid üle peresõbraliku tööandja märgised. Nende seast pälvis tänavu lõppmärgise 34 tööandjat, kes on läbinud keskmiselt kahe ja poole aasta pikkuse põhjaliku programmi, eesmärgiga muuta oma töökeskkond pere- ja töötajasõbralikumaks.  Go Groupile omistati pronkstase.

Balti jaam ja Eesti raudtee saavad 150!

Avaldatud 04.11.2020 kell 16:46

5. novembril saavad Eesti raudtee ja Balti jaam 150-aastaseks. Tähistame suurt juubelit raudteeparaadiga, mis toimub käsidresiinidel ning millest võtavad osa kõik suured raudtee-ettevõtted: Eesti Raudtee, Edelaraudtee, Elron, Operail, Go Rail ja Rail Baltic Estonia.

Go Travel avas uue ärisuuna: reisiraamatud veebis

Avaldatud 03.11.2020 kell 10:11

Go Travel avas uue ärisuuna, milleks on reisiraamatute müük veebikeskkonnas. Hetkel on võimalik e-poest ette tellida peatselt ilmuvat Maris ja Tiit Pruuli reisiraamatut „Jäine igatsus. Armastus Antartkika moodi“, kuid edaspidi on reisibürool plaanis valikut laiendada.

Go Track otsib oma meeskonda raudtee masinate operaatorit

Avaldatud 02.11.2020 kell 14:07

Raudtee masinate operaator juhib nutikate seadmete abil võimsat raudtee ehitamise tehnikat ning annab seeläbi panuse raudtee kvaliteedi tõstmisele ja üha suuremate kiiruste saavutamisele. Kandideeri juba täna, kui: • tunned huvi tehnika ja masinate vastu • saad hakkama lihtsama masinahooldusega • oled valmis kogenud spetsialistide kõrvalt usinasti õppima • oled paindlik…