Toompuiestee 37, 10133 Tallinn
+372 631 0000

Inseneeria

Go Track on mitmekülgne taristuehitusettevõte, mis tegeleb transporditaristu ehituse ning masinaehitus ja -remondiga. Peamised kompetentsid on rööbasteede ehitusel ja remondil ning raudtee liiklusjuhtimissüsteemide ehitamisel. Lisaks konstrueeritakse ja ehitatakse ekskavaatoritele seadmeid ja paigaldatakse masinatele raudteevarustust, mida kasutatakse oma igapäevatöös.

Eurokraft kaubamärgi alt pakume reisivagunite, diiselrongide ja vedurite remondi- ja renoveerimistöid. Selle kõrval valmistatakse autode pealisehitusi, teostatakse hooldust ning varuosade müüki ning teostatakse autode ümberehitamise ekspertiise. Lisaks tegeleb ettevõte eriotstarbeliste masinehituslike toodete projekteerimise ja ehitusega.

Go Network projekteerib ja ehitab nõrkvoolu sidelahendusi ning pakub andmeside ja pilveteenuseid alates kodulehe majutusest kuni pilveserveri lahendusteni. Pakutav andmesidekeskus on turvaline ja kontrollitud. Valikus on erinevad IT teenused ja ülikiire internet olenemata sellest, kas kasutajaid on 3 või 600.